ثبت نام آنلاین در باشگاه های یوگا

 

ثبت نام آنلاین در باشگاه های یوگا امکانی است برای علاقه مندان به یوگا تا در کلاس های باشگاه های یوگا که از سراسر کشور در این فهرست قرار دارند، شرکت نمایند. با توجه به اینکه امکان ثبت نام آنلاین در بستر وب سایت برای باشگاه های یوگا امری هزینه بر بوده و نیاز به پشتیبانی تمام وقت دارد. لذا سایت جامع یوگا ایران با راه اندازی این پلتفرم، امکان ثبت نام در باشگاه های یوگا را برای باشگاه داران با کمترین هزینه، میسر نموده است.

این کلاس ها در سبک ها و در باشگاه های مختلفی که در استان های ایران واقع هستند، برگزار می شوند. لذا علاقه مندان یوگا می توانند با توجه به استان محل سکونت خود و با باشگاه هایی که در این فهرست قرار گرفته‌اند و با ما همکاری دارند، اقدام به ثبت نام و شرکت در کلاس های آن ها نمایند.

لازم به ذکر است که اطلاعات تماس و مشخصات فردی افراد ثبت نام کننده، جهت هماهنگی های بعدی در اختیار باشگاه های مربوطه قرار می گیرد تا بتوانند چگونگی برگزاری کلاس ها و سایر هماهنگی ها را با هنرجو داشته باشند.

باید توجه داشت که کلاس های ثبت نام شده‌، پس از تماس از سوی باشگاه منتخب، نهایی و به هنرجو اطلاع رسانی خواهد شد. لذا گاهی امکان جابجایی در روزها یا ساعات کلاس ها وجود خواهد داشت.

در صورت هرگونه مشکل و یا عدم شرکت در کلاس ثبت نام شده، مبلغ و هزینه پرداخت شده‌ی هنرجو پس از پیگیری های صورت گرفته قابل بازگشت و عودت به ثبت نام کننده خواهد بود.

 

باشگاه ها و مربیان یوگا در سراسر کشور می توانند در صورت تمایل جهت دسترسی به این امکان با ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب نمایند.

استان خود را انتخاب کنید